ksiazka

Trendy w stylizacjach paznokci

Zadbaną kobietę poznaje się po pięknych dłoniach oraz paznokciach. Jak wszystko w nowoczesnym świecie tak również stylizacje na paznokciach są przedmiotem sezonowych trendów.

Brokat, cyrkonie – witamy w 2017 roku

W sezonie 2017 panowała ogromna moda na paznokcie ozdobione brokatem, cyrkoniami czy geometrycznymi wzorami. Właściwie jeśli chodzi o malowanie paznokci to panuje całkowita dowolność. Co bardziej wymagające posiadaczki długich paznokci mogą zdecydować się na zupełnie fantazyjne wzory w postaci bajkowych postaci. Na specjalne okazje paznokcie można malować na biało i przyklejać do nich perły. To świetny pomysł na ślubne stylizacje. Co ciekawe to co modne we fryzjerstwie modne jest również w stylizacjach paznokci. Stąd też stylizacja paznokci w postaci ombre. W niektórych sytuacji dobrze jest nawet dopasować wygląd paznokci do naszych stylizacji. Z kolei na karnawał świetnie będą prezentować się paznokcie pomalowane na złoto. Przyciągają intensywnie wzrok również biało-czarne graficzne połączenia kolorystyczne. Nie zapominajmy również o tym, że długość paznokcia nie może być zbyt duża. Chociaż są panie, które wręcz preferują długie paznokcie ograniczające ich swobodę ruchu.

reka

Paznokcie to wizytówka

Źle wykonany manicure może znacznie pogorszyć stan naszej płytki. Dlatego też po każdym manicure dobrze jest zainwestować w specjalne preparaty odżywiające paznokcie. Być może w niektórych sytuacjach niezbędna jest profesjonalna regeneracja u kosmetyczki. Zadbane dłonie i paznokcie to nasza wizytówka. Nie zapominajmy o tym w codziennej pielęgnacji.